Randevulu Alışveriş: Mağazalarımızı arayarak dilediğiniz zaman size özel ayrıcalıklardan yararlabilirsiniz.Satış danışmanlarımız isteklerinize yönelik ön hazırlık yapar ve sizi mağazalarımızda ağırlamaktan memnun olacaktır.

Eve ve Ofise Servis: Alışveriş için mağazalarımıza gelemediğinizde satış danışmanlarımız evinize,ofisinize ya da bulunduğunuz adrese gelerek size özel kombinleri beğeninize sunmaktadır.

Özel Tadilat Servisi: GRANDEZZA mağazalarında satın almış olduğunuz ürünlerin bedeninize tam uyumu için gerekli düzeltmeler terzilerimiz tarafında ücretsiz yapılmaktadır.

Özel Smokin Servisi: GRANDEZZA’nın özel günleriniz için tasarladığı şık ve benzersiz smokinleri ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.Size özel servis ayrıcalığı için sizleri mağazalarımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Mağazalar Arasi Servis: Seçtiğiniz ürünün,istediğiniz beden veya renkte olanı alışveriş yaptığınız mağazada yoksa farklı bir GRANDEZZA mağazasından en kısa sürede size ulaştırılır.

Adrese Teslim: Mağazalarımızda ayırtmış olduğunuz veya beğendiğiniz bir ürünü adrese teslim servisi ile belirttiğiniz adrese en kısa sürede gönderilir.